HİZMET VERDİĞİMİZ HER ALAN UZMANLIK ALANIMIZ
Cathay Group 4 şirket ve 2 iştirakten oluşmaktadır.
Deneyim ve güncellik bir arada

İlk 10 yılında gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti veren Cathay Invest, yatırımın detaylarını iyi biliyor. Yabancı sermayenin ihtiyaçlarına uygun alım-satım ve kiralama işlerini yürütürken kazandığı perspektifle, İstanbul’un potansiyel gelişme alanlarını yakından takip ediyor ve iyi tasarımın uygun fiyatla üretilebileceğini kanıtlıyor.

Optimum maliyet, maksimum hizmet çeşitliliği

10 yılı aşkın tecrübesiyle, gayrimenkul sektörüne uluslararası standartlarda inşaat ve proje yönetimi hizmeti veriyor. Nitelikli kadrosuyla konut ve alışveriş merkezi ağırlıklı pek çok başarılı projeye imza atan firma, tüm projeleri zamanında ve eksiksiz teslim etmesiyle biliniyor.

Cathay Invest International London, Dünyaya açılan projeler

Cathay Group'un global metropollerde projeler üretme vizyonunun ilk ayağı CII London, geleceğe yönelik stratejik bir girişim. Gayrimenkul trendlerinin önemli merkezlerinden Londra’da konumlanan şirket, gayrimenkul projeleri, yatırımcı ilişkileri, insan kaynağı ve ar-ge’ye odaklanmayı hedefliyor. Güncel trendleri yerinde takip ediyor, yarının projeleri için bugünden harekete geçiyor.

Turizmde yeni standartlar

Merkezi ve tarihi lokasyonlarda, yüksek standartlı yapılar ile uluslararası hizmet kalitesini hedefleyen Cathay Turizm’in ilk projesi Taksim Meydanı’nda. Son zamanların yeni kavramları uzun konaklama (extended stay) ve servisli apartman (serviced apartments) üzerine uzmanlaşmakta olan Cathay Turizm, gelir düzeyi yüksek turistlere yönelik kaliteli yatırımları ve ortaya koyacağı kendine özgü konsepti ile fark yaratmayı hedefliyor.

Cathay Liderlik Development

Cathay Liderlik Development, Cathay Group'un yabancı bir yatırım şirketiyle ikinci işbirliği. Yüksek standartlara sahip gayrimenkul projeleri geliştirmeyi hedefleyen Cathay Liderlik Development, genç, dinamik ve çok uluslu bir ekip.

Oktaş

Oktaş, yeni nesil bir gayrimenkul yatırım firması. Alanında yeni yatırım modelleri geliştirerek, yüksek getiri kabiliyetine sahip yatırımlar için yeni fonksiyonlar geliştirmek üzerine uzmanlaşmış bir ekip ile uluslarası pazara açılmaktadır.

Dokun, hemen ara:
0212 244 45 45
English