Gayrimenkul ve turizm sektörleri birlikte büyüyor

Turizm sektörünün nabzını tutan Uzakrota Travel Summit, Cathay Group sponsorluğunda gerçekleşti

Gayrimenkul ve turizm sektörleri birlikte büyüyor

Türkiye’nin en etkili turizm zirvelerinden Uzakrota Travel Summit İstanbul’a değer katan Nivo projelerinin mimarı Cathay Group sponsorluğunda gerçekleşti. Yedi bölümde 1500 sektör profesyonelinin katılımıyla yapılan zirvede bir konuşma yapan Cathay Group Yönetim Kurulu Üyesi Okan Süha Yıldırım, “Gayrimenkul ve turizm sektörleri geliştikçe ortak paydaları da genişliyor.  Gayrimenkullerin mülkiyeti müşteri ve yatırımcılarımızın olsa da konuklarımızı titizlikle ağırlıyoruz” dedi.

25 yıllık tecrübesini Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerine yansıtan Cathay Group’un sponsorluğunda gerçekleşen Uzakrota Travel Summit önemli konuşmacıları, yedi bölümde 1500 sektör profesyonelinin katılımıyla turizm sektörünün nabzını tuttu.

Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilen zirvede bir konuşma yapan Cathay Group Yönetim Kurulu Üyesi Okan Süha Yıldırım, “Gayrimenkul ve turizm sektörleri geliştikçe, ortak paydaları da genişliyor. İşbirliği imkânları ortaya çıkıyor. Bize de ortak yapabileceğimiz projeler üzerinde çalışmak kalıyor. Her geçen gün gayrimenkulün ve turizmin yolu daha fazla kesişiyor. Bir projeden gayrimenkul alan müşteri ve yatırımcılar kendilerinin sadece müşteri ve yatırımcı olarak algılanmasını istemiyorlar. Bu bağlamda biz de tüm müşteri ve yatırımcılarımızı her ne kadar gayrimenkullerinin mülkiyeti kendilerine ait olsa da bir konuk olarak, misafirlerimiz olarak görüp titizlikle ağırlamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bir turizm buluşmasında gayrimenkul sektörünü ve projelerimizi anlatmayı bu nedenle değerli buluyorum” dedi.

Cathay_OkanSühaYıldırım2

Dokun, hemen ara:
0212 244 45 45
English